Suszarki bębnowe z pompą ciepła Electrolux Professional: Linia 6000.

Wysusz więcej na mniejszej przestrzeni i w krótszym czasie.
Oszczędzaj pieniądze i rozwijaj swój biznes.

 

Electrolux Professional  wprowadził na rynek nową linię suszarek 6000, przełomową generację, która ustawi na nowo poprzeczkę w dziedzinie profesjonalnego pralnictwa.
Technologia wykorzystująca pompy ciepła jest dostępna dla wszystkich modeli suszarek, jednocześnie nadal dostępne są pozostałe rodzaje podgrzewu.

Suszarki Electrolux Linii 6000 są prawdziwym przełomem w branży pralniczej, zapewniając maksymalną produktywność, wysoką wydajność suszenia, nadzwyczajną szybkość przy zmniejszonej zajmowanej powierzchni oraz wyjątkowe oszczędności.

Podobnie jak wersje elektryczne, gazowe i parowe, pompa ciepła może być zastosowana we wszystkich modelach suszarek. Będziesz zaskoczony najkrótszym czasem suszenia spośród wszystkich maszyn dostępnych na rynku wyposażonych w tę technologię: najmniejsze maszyny potrzebują 44 minut (*) na wysuszenie 6 kg odzieży, natomiast większe modele mają jeszcze lepszą wydajność.

Co więcej, suszarki z pompą ciepła pozwalają zaoszczędzić ponad 60% na rachunkach za energię elektryczną w porównaniu z tradycyjnymi modelami: to sprawia, że są one właściwym, zrównoważonym rozwiązaniem, które znacznie zwiększa rentowność pralni.

Dzięki niezwykle przemyślanej konstrukcji, nowe suszarki Electrolux Linii 6000 można uznać za mistrzowskie rozwiązanie pod względem ergonomii i użyteczności. Nowe
suszarki uzyskały prestiżową 4-gwiazdkową ocenę zgodną z międzynarodowymi standardami. Oznacza to, że maszyny zostały poddane intensywnym testom przez użytkowników, w celu upewnienia się, że operatorzy podczas obsługi odczuwają mniejsze napięcie, mniej się męczą, a zatem mogą pracować wygodnie.

„Suszarki z Linii 6000 zmieniły zasady obowiązujące na rynku w zakresie produktywności, efektywności, ergonomii i wydajności. Electrolux, skupiając się na kliencie podczas rozwoju swoich produktów, sprawił, iż nowa linia staje się wyjątkowym partnerem w branży pralniczej. Nasze nowe suszarki w znaczny sposób przyczyniają się do uproszczenia i poprawy życia zawodowego naszych klientów, zapewniają wysoki poziom jakości i widoczne zwiększenie zysków” – mówi Paolo Schira, VP Business Unit Laundry w Electrolux Professional.