E-MAIL
biuro@skantrade.pl
WORKING HOURS
aa

Serwis

AUTORYZOWANE SERWISY

Jednym z naszych atutów jest serwis. Posiadamy sieć serwisową obejmującą teren całego kraju. Zapewniamy błyskawiczny dojazd do każdego miejsca w Polsce, w celu usunięcia awarii lub montażu nowych urządzeń. Sukcesywnie kształcimy nowych techników, którzy zapewniają Państwu obsługę serwisowa na najwyższym poziomie. Sieć autoryzowanych serwisów systematycznie się rozrasta. Prosimy o kontakt w sprawie lokalizacji najbliższego serwisu w Państwa okolicy.

SERWIS GWARANCYJNY

Szczególną uwagę przywiązujemy do opieki gwarancyjnej. Naszym Klientom zapewniamy czas reakcji serwisowej w ciągu 12-24 godzin. Na życzenie zawierane mogą być dodatkowe umowy gwarancyjne i pogwarancyjne, dzięki którym maszyny znajdują się pod stałą opieką (okresowe, płatne przeglądy). Działania prewencyjne stanowią ważny element bezawaryjnej i niezawodnej pracy maszyn przez wiele lat.

KONTAKT

Aby ułatwić Państwu kontakt z nami przygotowaliśmy prosty formularz zgłoszeniowy. Prosimy o wybranie interesującego Państwa rozwiązania oraz krótkiego opisu tego jak możemy Państwu pomóc.
    has been added to the cart. View Cart

    SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NA ZMYWARKI GASTRONOMICZNE 2024!

    X