E-MAIL
biuro@skantrade.pl
WORKING HOURS
aa

Części zamienne

INFORMACJE OGÓLNE

Oferujemy pełen zakres części zamiennych do przemysłowych maszyn pralniczych Electrolux, Electrolux-Wascator, Dubix, Nyborg, Lavatec. Każdą część zamienną, której nie posiadamy w magazynie krajowym, sprowadzamy w ciągu 24 godzin z magazynu centralnego w Szwecji za pośrednictwem DHL Express. Na sprzedawane części Electrolux udziela 3-miesięcznej gwarancji.

Oferujemy również części zamienne do urządzeń gastronomicznych Electrolux i Zanussi w atrakcyjnych cenach.

W celu zamówienia części zamiennych prosimy o kontakt z naszym biurem.
JESTEŚMY BEZPOŚREDNIM IMPORTEREM !

Link do katalogu części zamiennych

KATALOG CZĘŚCI "ON-LINE"

Zapraszamy do korzystania z katalogu części „on-line”, gdzie znaleźć można większość części zamiennych do urządzeń pralniczych wyprodukowanych przez koncern Electrolux Professional (włącznie z takimi markami, jak Wascator, Nyborg itp.).

Korzystanie z katalogu jest bardzo proste. Klikamy obrazek poniżej i otwiera się nam potężne narzędzie do wyszukiwania części zamiennych Electrolux. W okienku Enter search value wpisujemy model maszyny (jeżeli system znajdzie poszukiwany model, to włączy się autouzupełnianie i na rozwijanej liście klikamy właściwy model i ponownie klikamy na przycisk SEARCH MODELS.

Otworzy nam się lista dostępnych sekcji maszyny. Po kliknięciu na odpowiednią sekcję otworzy się schemat części zamiennych danej sekcji, a po lewej stronie będzie widoczna ich lista wraz z numerami katalogowymi. Jest to duże ułatwienie przy zadawaniu pytań o ceny części zamiennych i znacznie przyspiesza uzyskanie informacji.

W razie problemów z poruszaniem się po katalogu prosimy o kontakt na nasz numer telefonu 58 555 78 68.

W sprawie części zamiennych do urządzeń gastronomicznych również prosimy o bezpośredni kontakt.

Link do katalogu części zamiennych

KONTAKT

Aby ułatwić Państwu kontakt z nami przygotowaliśmy prosty formularz zgłoszeniowy. Prosimy o wybranie interesującego Państwa rozwiązania oraz krótkiego opisu tego jak możemy Państwu pomóc.
    has been added to the cart. View Cart

    SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NA ZMYWARKI GASTRONOMICZNE 2024!

    X