E-MAIL
biuro@skantrade.pl
WORKING HOURS
aa

Restauracje

RESTAURACJE

Miej wpływ na czystość w Twojej kuchni.

W profesjonalnej kuchni wymagana jest idealna higiena. Pomożemy Wam utrzymać należytą czystość nawet w godzinach szczytu.

W każdej kuchni znajdziemy chusty, ścierki, ręczniki, fartuchy oraz inne tkaniny, które zazwyczaj ulegają dużym zabrudzeniom. Efektywna pralnia powinna być nieodłącznym elementem profesjonalnej kuchni.

Dodając do wyposażenia swojej kuchni nowe profesjonalne rozwiązanie od Electroluxa, zyskasz całkowita kontrolę nad higieną i czystością wszystkich tekstyliów używanych w restauracji. Nasze urządzenia doskonale poradzą sobie z trudnymi plamami, oraz nawet bardzo dużą ilością prania.

PROFESJONALNE PRALNICO-WIRÓWKI

Największą różnicą pomiędzy pralką użytkowaną w gospodarstwie domowym, a profesjonalną pralnico-wirówką są osiągi. Nasze maszyny mają o wiele większe możliwości niż domowe pralki. Są w stanie wyprać większą ilość tekstyliów, w o wiele krótszym czasie. Istotne jest to, że wyniki naszych maszyn wcale nie musza wiązać się ze wzrostem gabarytów urządzenia, lub z poborem większych ilości energii elektrycznej.

Dzięki naszemu doświadczeniu i  wiedzy, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu całą gamę niezwykle oszczędnych i wydajnych rozwiązań pralniczych dla kuchni. Posiadamy w asortymencie urządzenia piorące które cechują się poborem wody poniżej pół metra sześciennego, co tyczy się zarówno pralnico-wirówki jak i suszarek.

URZĄDZENIA PRALNICZE DLA RESTAURACJI

Podwyższaj standardy i bądź w stanie wyprać jeszcze więcej w krótszym czasie.

has been added to the cart. View Cart

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NA ZMYWARKI GASTRONOMICZNE 2024!

X