E-MAIL
biuro@skantrade.pl
WORKING HOURS
aa

Domy studenckie

PRALNIA W DOMU STUDENCKIM

Niezależnie od tego, czy prowadzisz prywatny akademik czy też pragniesz wyposażyć dom studencki należący do państwowej uczelni, powinieneś pomyśleć o zagospodarowaniu pomieszczenia pralni.

Każdy student powinien mieć nieograniczony dostęp do pralek i suszarek w miejscu zamieszkania. Niezależnie od tego czy na myśli mamy prywatny akademik czy też dom studencki należący do uczelni państwowej, na terenie kampusu powinna znajdować się pralnia. Istotne jest aby pralnia studencka była wyposażona w maksymalnie wytrzymałe i bezawaryjne urządzenia pralnicze. Jako przedstawiciel Electrolux Professional na terenie Polski możemy zaproponować odpowiednie, sprawdzone rozwiązania. Wystarczy, że dysponujesz wystarczająco dużym pomieszczeniem zaopatrzonym w media. Tworzymy projekt przyszłej pralni, dostarczamy odpowiednie urządzenia, instalujemy je, doradzamy w sprawie systemów płatności, konfigurujemy wszystkie maszyny i uruchamiamy pralnię.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wyposażenie pralni samoobsługowej nie jest tanią inwestycją, dla tego też we współpracy z firmą PayPerWash możemy zaproponować usługę operatora pralni.

NIE MUSISZ POKRYWAĆ KOSZTÓW INWESTYCJI

W przypadku jeśli nie chcesz inwestować własnych środków w pralnię w akademiku, odpowiednim rozwiązaniem dla Ciebie będzie skorzystanie z usług doświadczonego operatora pralni.

Od wielu lat współpracujemy z jednym z największych operatorów pralni samoobsługowych w Europie, firmą PayPerWash. Na przestrzeni kilku ostatnich lat wyposażyliśmy wspólnie wszystkie prywatne akademiki Basecamp w Polsce. Nasze pralki i suszarki pracują w domach studenckich w Poznaniu, Katowicach oraz dwóch obiektach w Łodzi. Niebawem planujemy instalacje w kilku nowych obiektach na terenie Polski.

Podpisując umowę z PayPerWash nie musisz się martwić o koszty związane z zakupem, dostawą, instalacją ani serwisem maszyn pralniczych. Wraz Pay Per Wash zajmujemy się projektem pralni, pełnym wyposażeniem oraz administracją pralni.

PayPerWash posiada obecnie ponad 1000 pralni na terenie całej Europy. Jest to ponad 4000 urządzeń pralniczych w tym ponad 80 maszyn dostarczonych i zainstalowanych przez nas na terenie Polski.

OFERTA DLA PRALNI SAMOOBSŁUGOWYCH

Oferujemy także Państwu dodatkowo produkty takie jak: systemy płatnicze oraz systemu automatycznego dozowania detergentów

has been added to the cart. View Cart

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NA ZMYWARKI GASTRONOMICZNE 2024!

X