E-MAIL
biuro@skantrade.pl
WORKING HOURS
aa

Służba zdrowia

SŁUŻBA ZDROWIA

Większość z nas zaczyna dbać o zdrowie, dopiero gdy zdarzy nam się zachorować. Jednak profesjonalistów świadczących usługi medyczne to zdanie nie dotyczy. W służbie zdrowia powinni być Państwo odpowiedzialni za zdrowie pacjentów 24 godziny na dobę, każdego dnia.

Jak każdy wie, już wiele lat temu zrozumieliśmy jak ważnym aspektem każdej placówki zdrowotnej jest higiena. Oczywiste jest, że nikt nie chciałby się spotkać z infekcją nabytą w ośrodku medycznym.

W Electrolux Laundry Systems doskonale zdajemy sobie sprawę z różnicy między czystością tkanin, a tkaninami dokładnie odkażonymi. To właśnie dla tego jesteśmy ekspertami w dziedzinie zachowania higieny pralnictwa w służbie zdrowia.

PRALNICO-WIRÓWKI DLA SŁUŻBY ZDROWIA

Aby spełnić wygórowane wymagania dotyczące zachowania higieny w pralnicach szpitalnych, konieczne jest użycie specjalnych pralnico-wirówek. Jedynym możliwym rozwiazaniem jest wyorzystanie przelotowych pralnico-wirówek z barierą higieny. Ich konstrukcja zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii, wirusów i innych drobnoustrojów.

has been added to the cart. View Cart

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NA ZMYWARKI GASTRONOMICZNE 2024!

X