E-MAIL
biuro@skantrade.pl
WORKING HOURS
aa

Historia

HISTORIA

Koncern Electrolux produkuje maszyny pralnicze już od ponad 110 lat, dzięki czemu jest jednym z najbardziej doświadczonych producentów tego typu urządzeń na świecie. Electrolux Laundry Systems należy do Grupy Electrolux, która jest największym na świecie producentem urządzeń wyposażenia kuchni i pralni (zarówno domowych, jak i przemysłowych).

Ponad 55 milionów produktów Grupy Electrolux (takich, jak lodówki, kuchenki, pralki, odkurzacze, piły łańcuchowe i kosiarki) jest sprzedawanych każdego roku za około 14 miliardów dolarów w ponad 150 krajach na całym świecie. Electrolux Laundry Systems dysponuje trzema fabrykami: w Szwecji,  Francji i Tajlandii. Silnym zapleczem są centra badawcze, gdzie powstają nowe technologie i testowane są wszystkie produkowane urządzenia.

Pierwsze przemysłowe maszyny pralnicze Electrolux pojawiły się w Polsce dzięki prywatnemu importowi, głównie maszyn używanych. Renoma, którą się cieszyły, przyczyniła się do utworzenia Działu Profesjonalnych Urządzeń Pralniczych w Electrolux Poland Sp. z o.o. Maszyny pralnicze marki Electrolux na trwałe zagościły w pralniach całej Polski dzięki pracy wielu osób związanych z Electrolux Poland Sp. z o.o.

1 stycznia 2005 roku generalnym importerem przemysłowych maszyn pralniczych Electrolux Laundry Systems na terenie Polski została firma SKANTRADE Sp. z o.o. Jednocześnie przestał istnieć Dział Profesjonalnych Urządzeń Pralniczych w Electrolux Poland Sp. z o.o., z którego wywodzi się większość pracowników i współpracowników firmy Skantrade. Prezesem Zarządu został Marcin Chudecki, były Dyrektor Działu Profesjonalnych Urządzeń Pralniczych w Electrolux Poland Sp. z o.o.

Firma Skantrade zajmuje się również sprzedażą części zamiennych oraz świadczeniem usług serwisowych gwarancyjnych i pogwarancyjnych sprzedawanych urządzeń. Nowa polityka sprzedaży i możliwości uzyskane dzięki zaufaniu ze strony centrali Electrolux Laundry Systems stworzyły warunki do usprawnienia komunikacji z nabywcami urządzeń Electrolux Laundry Systems oraz zapewniły właściwy poziom cen oferowanych maszyn. Mamy nadzieję, że obrany przez nas kierunek rozwoju zapewni Państwu maksimum korzyści.

has been added to the cart. View Cart

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NA ZMYWARKI GASTRONOMICZNE 2024!

X