E-MAIL
biuro@skantrade.pl
WORKING HOURS
aa

Odzież robocza

ODZIEŻ ROBOCZA

Każdy zakład pracy preferuje korzystanie z usług profesjonalistów. Pranie odzieży roboczej wiąże się z koniecznością zastosowania profesjonalnych rozwiązań pralniczych. Dla tego właśnie warto związać się z ekspertami w tej branży. Pranie odzieży roboczej wiąże się z koniecznością korzystania ze specjalistycznych urządzeń pralniczych. Wszystko to po to aby sprostać wysokim wymaganiom czystości oraz higieny.

Nasze rozwiązania pralnicze zostały stworzone po to, aby móc sprostać każdym wymaganiom. Jesteśmy w stanie Państwu zagwarantować doskonałe rezultaty w praniu prostych ubrań pracowniczych, a także bardziej wymagających, np. kombinezonów strażackich.  Odpowiednie wyposażenie oraz wsparcie kompetentnego partnera z szerokim zapleczem finansowym, jest podstawą sukcesu w każdej działalności. Dodatkowo szeroka gama naszych urządzeń jest w stanie zapewnić Państwu kompletne rozwiązania związane z pielęgnacją tekstyliów.

Pranie kombinezonów oraz innych ubrań roboczych nie musi być drogie. Po co przepłacać i zlecać usługi prania odzieży roboczej innym firmom, skoro można robić to we własnym zakresie. Wystarczy zainstalować w zakładzie pracy przemysłową pralkę oraz suszarkę, a pracownicy będą sami dbali o swoją odzież ochronną.

PRALNICO-WIRÓWKI DO PRANIA ODZIEŻY ROBOCZEJ

Do pralnia ubrań roboczych polecamy pralnico-wirówki wysokoobrotowe lub superobrotowe. W przypadku cięższych i bardziej skomplikowanych zabrudzeń zalecamy sterownik Clarus Control, który pozwala na dostosowanie programów prania do wszelkiego typu tkanin i zanieczyszczeń.

has been added to the cart. View Cart

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NA ZMYWARKI GASTRONOMICZNE 2024!

X