Electrolux Professional zaprasza na największe Targi Franczyzy w Europie Środkowo-Wschodniej

Podczas 14 Targów Franczyzy 2016 odbywających się w Warszawie w dniach 13-14 października 2016, Electrolux Professional zaprezentuje dwie gotowe, kompleksowe propozycje dla biznesu pralniczego. Pierwszą z nich jest nowa odsłona rewolucyjnego systemu czyszczenia garderoby Electrolux lagoon® Advanced Care.
Do tej pory w branży pralniczej, nie stworzono systemu pralniczego, który można by porównać z lagoon® Advanced Care.
Electrolux lagoon® działa tak samo szybko jak czyszczenie chemiczne. Jest łatwy w obsłudze i gwarantuje ogromne korzyści dzięki najwyższej jakości usług. Podczas Targów Franczyzy 2016 dowiecie się Państwo , jak nowy lagoon® Advanced Care zmienia podejście właścicieli pralni oraz ich klientów do czyszczenia delikatnych ubrań z wełny, jedwabiu, kaszmiru, sukni ślubnych, uniformów personelu oraz każdego innego rodzaju garderoby. Lagoon® zapewnia maksymalne korzyści także dzięki elastyczności systemu. W zależności od potrzeb, umożliwia używanie tych samych urządzeń do zwykłego prania wodnego takich rzeczy jak: bielizna pościelowa, ręczniki frotte, ubrania z bawełny itp. Klienci Państwa pralni poznają nowy wymiar komfortu dzięki lagoon® Advanced Care.

Drugim kompleksowym rozwiązaniem oferowanym przez Electrolux Professional jest koncepcja pralni samoobsługowej, jako gotowego, w pełni zaaranżowanego biznesu pralniczego. Nowa prozpozycja biznesu pralniczego od Electrolux Professional została oznaczony jako myLaundry.
Jest to rozwiązanie proste, zrównoważone, dochodowe i przede wszystkim gotowe pod klucz. Koncepcja pralni samoobsługowej myLaundry ma szansę na zawsze zmienić postrzeganie tego rodzaju biznesu w Polsce. Zaprojektowany z myślą o potrzebach klientów, model pralni samoobsługowej Electrolux Professional reprezentuje zupełnie nowy sposób patrzenia na pralnie na monety. Oferując najwyższej klasy urządzenia pralnicze, współgrające z rozwiązaniami z najwyższej półki współczesnego designu, obejmującymi zarówno estetykę jak i funkcjonalność wyposażenia, myLaundry od Electrolux Professional przewyższa każde podobne rozwiązanie aktualnie dostępne na rynku.
Wybór pralni Electrolux Professional oznacza możliwość uzyskania szeregu profitów płynących z całej, gotowej koncepcji, zbudowanej po to by osiągać znaczny zysk. …. Wash … Dry … Enjoy!: Najlepsze rezultaty prania i suszenia dla klientów końcowych, maksymalne zyski dla właścicieli pralni.

14. Targi Franczyza 2016
13-15 października 2016
Plac Defilad 1, 00-901 Warszawa
Pałac Kultury i Nauki
Stoisko 2.06 2.07