Portfolio

Targi Wyposażenia Hoteli – Ciepły Bałtyk oraz Targi Wyposażenia Gastronomii – Gastroexpo 2011

W targach wzięło udział kilkudziesięciu wystawców, w tym autoryzowany importer i dystrybutor profesjonalnych maszyn pralniczych i gastronomicznych Electrolux – Skantrade sp. z o.o.

Na naszym stoisku dumnie prezentowały się maszyny pralnicze Electrolux generacji 4000. Oprócz pralnico-wirówki wysokoobrotowej i suszarki bębnowej, odwiedzający targi mieli także okazję zobaczyć magiel nieckowy z serii IB, który jest popularnym rozwiązaniem w niewielkich obiektach hotelowych.

Od stycznia 2011 roku Skantrade sp. z o.o. jest także oficjalnym importerem i dystrybutorem wyposażenia gastronomii. Dzięki wsparciu merytorycznemu udzielonemu nam przez firmę Hernox sp. z o.o. mieliśmy okazję w profesjonalny sposób przedstawić naszą nową ofertę. Na naszym stoisku mieliśmy zaszczyt ugościć Pana Dariusza Żaka z firmy Ecolab oraz Pana Janusza Stankiewicza, który pełni stanowisko Area Manager Eastern Europe North w Electrolux Professional.

Największym zainteresowaniem odwiedzających cieszyły się magiel nieckowy IB42316 oraz nowej generacji piec konwekcyjno-parowy Touch Line 267212. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim naszym gościom. Na szczególne podziękowania za udzielone nam wsparcie, za które jesteśmy niezmiernie wdzięczni, zasłużył Pan Michał Badziąg z firmy Hernox sp. z o.o.

Kategorie
has been added to the cart. View Cart

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NA ZMYWARKI GASTRONOMICZNE 2024!

X