Electrolux Professional wystawia nową zwycięską drużynę.

Electrolux Professional wypuszcza najbardziej zyskowne oraz żywotne, kompaktowe rozwiązanie pralnicze jakie kiedykolwiek zostało stworzone.

Electrolux Professional przedstawia nowe rozwiązanie pralnicze, pralnico-wirówkę W555H oraz suszarkę bębnową T5130.
Jest to pierwsze kompaktowe rozwiązanie w profesjonalnym pralnictwie zaprojektowane na 30.000 cyklów prania lub suszenia, osiągające doskonałą wydajność łącząc w sobie najnowsze, zielone technologie oraz funkcje obniżające koszty pracy urządzeń.

Najnowsza pralnico-wirówka W555H oraz suszarka bębnowa T5130, potrafią wytrzymać ponad dwukrotną liczbę cyklów pracy niż urządzenia innych producentów dostępnych na rynku. Podczas gdy większość dostępnych urządzeń wytrzymuje od 2.000 do 15.000 cyklów, W555H oraz T5130, dzięki specjalnej, trwałej konstrukcji osiągają żywotność 30.000 cyklów pracy.

W każdej działalności, pieniądze, czas oraz oszczędność mediów są sprawami niezwykle ważnymi. Nie należy natomiast zapominać, że końcowy rezultat oraz cechy przyjazne dla użytkownika mają równie istotne znaczenie. Intuicyjne oprogramowanie w pralnico-wirówkach W555H pozwala na mniejsze zużycie wody, detergentów oraz energii w porównaniu z podobnymi maszynami innych producentów. Dodatkowo suszarka bębnowa T5130 jest w stanie wykonać dwa cykle suszenia w ciągu jednej godziny, oszczędzając przy tym energię. Jest to świetny przykład ekologicznego podejścia do projektowania produktów stosowanego przez Electrolux. Dzięki międzynarodowej sieci serwisowej Electrolux, każdy klient może liczyć na błyskawiczną obsługę serwisową najwyższej jakości.

Doskonałość Electrolux’a

W celu spełnienia wysokich wymagań stawianych rzez klientów, Electrolux stworzył inteligentne rozwiązania, posługując się najnowszą technologią w oparciu o ekologię i ergonomię, nie zapominając przy tym o najwyższej jakości wykonania maszyn oraz najniższym na rynku koszcie cyklu prania.

Pralnico-wirówka W555H wykorzystuje najnowsze technologie takie jak Automatyczny System Oszczędności dzięki któremu możliwa jest oszczędność wody nawet do 50% przy połowie wsadu, co związane jest także z istotną oszczędnością energii elektrycznej.

Nowa suszarka bębnowa T5130 posiada obniżoną emisję hałasu oraz polepszony przepływ powietrza co przekłada się na lepsze I przede wszystkim szybsze suszenie. W suszarce został wykorzystany profesjonalny bęben zewnętrzny w całości wykonany ze stali nierdzewnej. T5130 wyposażona jest także w RMC – System Pomiaru Wilgotności – który mierzy aktualny poziom wilgotności wsadu, co pozwala na skrócenie czasu suszenia oraz niweluje niepotrzebne zużycie energii.

Zarówno pralnica jak i suszarka wyposażone są w porty USB znacznie ułatwiające instalację najnowszego oprogramowania oraz wczytywanie nowych programów. Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się i ułatwia pracę serwisom Electrolux, w których skład wchodzi 1.900 centrów serwisowych oraz ponad 7.000 serwisantów na całym świecie. Sieć serwisowa Electrolux zapewnia najlepszej jakości przeglądy gwarancyjne oraz błyskawiczne akcje serwisowe na terenie całej Polski.

Nowy programator Compass Pro posiada intuicyjną obsługę, jest inteligentny oraz prosty w użyciu, dodatkowo pozwala na proste dostosowania opcji do potrzeb klienta. Compass Pro dostępny jest w 18 językach w tym w j. polskim, posiada 15 domyślnych programów. Świetnie zaprojektowane pokrętło oraz przyciski szybkiego wyboru pozwalają na szybką i łatwą nawigację zarówno w pralnico-wirówce W555H jak i w suszarce T5130.

Korzyści płynące z użycia W555H oraz T5130

Oszczędność oraz ekonomia:

  • Znaczące oszczędności w całym procesie prania i suszenia – oszczędność wody, energii, detergentów oraz czasu
  • Szybszy process prania i suszenia przy zachowaniu doskonałych rezultatów – oszczędność czasu I pieniędzy
  • W555H oraz T5130 mają najwyższą wartość na rynku ze względu na najniższe koszty prania oraz suszenia

Doskonały rezultat oraz dbałość o materiał:

  • Optymalny rezultat oraz delikatny proces prania – materiały nie ulegają zniszczeniu
  • Intuicyjny proces suszenia – szybki, elastyczny – oszczędność czasu i energii
  • Specjalane rozwiązania do prania ręczników oraz bielizny gości

Przyjazne dla środowiska:

  • Najmniejsza zajmowana powierzchnia spośród maszyn dostępnych na rynku – konkurencyjne maszyny zajmują około 40% więcej miejsca
  • Żywotność – W555H oraz T5130 wytrzymują ponad 30.000 cyklów

 

Wrodzona doskonałość:

  • Inteligentne rozwiązania, specjalne programy oraz procesy prania i suszenia przyjazne dla środowiska
  • Możliwość podłączenia automatu wrzutowego na żetony lub monety