WYPOSAŻENIE PRALNI - MASZYNY PRALNICZE - PRALKI PRZEMYSŁOWE - ELECTROLUX

Odzież robocza

Każdy zakład pracy preferuje korzystanie z usług profesjonalistów.


Pranie odzieży roboczej wiąże się z koniecznością zastosowania profesjonalnych rozwiązań pralniczych. Dla tego właśnie warto związać się z ekspertami w tej branży.

Pranie odzieży roboczej wiąże się z koniecznością korzystania ze specjalistycznych urządzeń pralniczych. Wszystko to po to aby sprostać wysokim wymaganiom czystości oraz higieny.

 

 

 

Nasze rozwiązania pralnicze zostały stworzone po to, aby móc sprostać każdym wymaganiom. Jesteśmy w stanie Państwu zagwarantować doskonałe rezultaty w praniu prostych ubrań pracowniczych, a także bardziej wymagających, np. kombinezonów strażackich.  Odpowiednie wyposażenie oraz wsparcie kompetentnego partnera z szerokim zapleczem finansowym, jest podstawą sukcesu w każdej działalności. Dodatkowo szeroka gama naszych urządzeń jest w stanie zapewnić Państwu kompletne rozwiązania związane z pielęgnacją tekstyliów.

 

Pranie kombinezonów oraz innych ubrań roboczych nie musi być drogie. Po co przepłacać i zlecać usługi prania odzieży roboczej innym firmom, skoro można robić to we własnym zakresie. Wystarczy zainstalować w zakładzie pracy przemysłową pralkę oraz suszarkę, a pracownicy będą sami dbali o swoją odzież ochronną.

 

Do pralnia ubrań roboczych polecamy pralnico-wirówki wysokoobrotowe lub superobrotowe. W przypadku cięższych i bardziej skomplikowanych zabrudzeń zalecamy sterownik Clarus Control, który pozwala na dostosowanie programów prania do wszelkiego typu tkanin i zanieczyszczeń.

 

Pralnico-wirówki 

wysokoobrotowe

Pralnico-wirówki

superobortowe

Suszarki bębnowe