WYPOSAŻENIE PRALNI - MASZYNY PRALNICZE - PRALKI PRZEMYSŁOWE - ELECTROLUX

Pralnie samoobsługowe

Otwórz pralnię samoobsługową z Electrolux Professional

Kompletny, sprawdzony pomysł na pralnię. Electrolux myLaundry

 

 

 

Przedstawiamy Państwu kompletny, sprawdzony pomysł na pralnię samoobsługową. mylaundry to najlepszy pomysł na biznes pralniczy niewymający zatrudniania osługi. Jest to kompletna koncepcja obejmująca:

 

  • Wykonanie projektu pralni
  • Zaprojektowanie dekoracji, instrukcji ściennych, elementów wystoroju wnętrza
  • Pomoc w wyborze urządzeń
  • Dostawę oraz instalację maszyn oraz systemów płatności
  • Pełen serwis oraz obsługę posprzedażową

 

Pralnia samoobsługowa myLaundry zwolniona jest z jakichkolwiek opłat franczyzowych. Po prostu udostępniamy gotowy pomysł wraz z całą koncepcją wyposazenia pralni. 

Salony pralnicze Electrolux myLaundry z powodzeniem działają w kilku miastach w Polsce.

 

Salony myLaundry w Warszawie:

 

 

Pralnię samoobsługową myLaundry można otworzyć niemal w każdym miejscu. Energooszczędne maszyny, naturalne elementy wykończenia wnętrz, nowoczesne grafiki i wsparcie marketingowe z możliwością całkowitego dostosowania do własnych potrzeb.

 

Pralnia myLaundry w Opolu:

 

 

 

Dobra inwestycja

 

Oczywiste jest, że dobra inwestycja wiąże się z jak najszybszym zwrotem kosztów. Dzięki zróżnicowanym programom, którymi dysponują urządzenia Electrolux dajemy Państwu możliwość kontroli i niezwykłej elastyczności w zakresie procesu prania. Właściciel sam ustala ceny prania i suszenia. Umożliwiamy wyposażenie pralni w systemy płatności obsługujące gotówkę oraz karty płatnicze i kredytowe.

 

Przyjazny lokal

 

Podstawą stworzenia przyjemnego lokalu, gdzie Twój klient będzie czuł się wygodnie, jest jego wyposażenie. Klient powinien ufać Tobie oraz Twoim bezpiecznym i łatwym w użyciu urządzeniom. Dodatkowo jako integralną część koncepcji myLaundry, zapewniamy wybór przemysłowych, wytrzymałych mebli. W zależności od wielkości pomieszczenia pralni, proponujemy zestaw ławek, stołków, stołów i blatów wykonanych z odpornych, naturalnych materiałów. 

 

 

Jak to działa? Co oferujemy? Jak zacząć?

 

Po pierwsze znajdź lokal, w którym będziesz chciał otworzyć swoją pralnię myLaundry. Minimalna powierzchnia to około 15-20m2. Zalecamy jednak aby powierzchnia lokalu wynosiła minimum 35-50m2. Sprawdź jak duży przydział mocy elektrycznej jest możliwy do uzyskania dla lokalu oraz czy możliwe jest wykonanie wentylacji.

 

Prześlij do nas rysunki lokalu. Na podstawie rysunków dobierzemy urządzenia, wykonamy dla Ciebie plan rozmieszczenia urządzeń oraz przyłączy elektrycznych, instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz wentylacji.

 

Pomożemy Ci wybrać ostateczną konfigurację i ilość maszyn, dobierzemy system płatności oraz wyposażymy pralnię w meble.

 

Pomożemy Ci znaleźć finansowanie dla Twojego projektu. Zaopiekuje się Tobą nasz doradca leasingowy.

 

Po zakończeniu prac remontowych w pomieszczeniu pralni, dostarczymy maszyny, zainstalujemy je i uruchomimy pralnię myLaudnry! To bardzo proste.

 

 

Sto lat doświadczenia

 

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu pomożemy Państwu zrealizować pomysły i umożliwić dostęp wszystkim mieszkańcom do pralni, która sprosta potrzebom każdego lokatora w stu procentach. Nasi profesjonalni pracownicy pomogą Państwu zaplanować i wybrać odpowiedni zestaw urządzeń.

 

Oszczędności

 

Już na samym początku, korzystając z naszych najnowocześniejszych urządzeń, zauważą Państwo znaczny spadek zużycia wody i energii. Kładziemy także duży nacisk na ochronę środowiska, co przyczyni się do wzrostu zadowolenia okolicznych mieszkańców.

 

Dbałość o środowisko

 

Nasze urządzenia pralnicze skonstruowane są tak, aby w jak największym stopniu zminimalizować zużycie wody, pobór energii oraz detergentów przy jednoczesnym zminimalizowaniu kosztów użytkowania urządzenia. Wiąże się to z naszą dbałością o środowisko naturalne jak i Państwa oszczędności. Electrolux zapewnia najbardziej oszczędne na rynku pralki na żetony lub monety oraz suszarki bębnowe, które oprócz użycia żetonów lub monet mogą pracować podłączone do centralnego systemu płatności.

 

Nowe pralnico-wirówki oraz suszarki bębnowe na żetony

 

Na początkui 2012 roku Electrolux Laundry Systems zaprezentowało zupełnie nowe, profesjonalne urządzenia pralnicze służące przedewszystkim jako wyposażenie pralni samoobługowych. Zastapiły one bardzo popularne w Polsce oraz w całej Europie pralki na żetony starszej generacji. Jest to najbardziej zyskowne oraz żywotne, kompaktowe rozwiązanie pralnicze jakie kiedykolwiek zostało stworzone. Nowe urządzenia W555H oraz T5130 posiadają cechy, dzieki którym pozostawiają w tyle całą konkurencję. Najnowsza pralnico-wirówka W555H oraz suszarka bębnowa T5130, potrafią wytrzymać ponad dwukrotną liczbę cyklów pracy niż urządzenia innych producentów dostępnych na rynku. Podczas gdy większość dostępnych urządzeń wytrzymuje od 2.000 do 15.000 cykli, W555H oraz T5130, dzięki specjalnej, trwałej konstrukcji osiągają żywotność 30.000 cykli pracy.

 

Poniżej znajdują się odnośniki do najlepszych na rynku pralnic oraz suszarek na żetony lub monety:

 

Pralnico-wirówka W555H

Suszarka bębnowa T5130

 

Znajdują one zastosowanie w w pralniach samoobsługowych, pralniach w akademikach, campingach, hostelach itp.