WYPOSAŻENIE PRALNI - MASZYNY PRALNICZE - PRALKI PRZEMYSŁOWE - ELECTROLUX

Pralnie samoobsługowe

Pomożemy Tobie oraz Twoim klientom

Bezpieczeństwo, wygoda, opłacalność

 

Prowadzenie pralni samoobsługowej to spore wyzwanie. Podstawa sukcesu to zachęcenie klientów do korzystania z naszych usług oraz umiejętność sprostania ich wymaganiom. Istotne jest aby koszta związane z Państwa biznesem sprowadzić do minimum. Dzięki urządzeniom Electrolux, to wszystko okaże się dużo prostsze niż Państwo mogą sobie wyobrazić. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zawierającą pralki na żetony lub na monety oraz suszarki bębnowe.

 

 

 

Dobra inwestycja

 

Oczywiste jest, że dobra inwestycja wiąże się z jak najszybszym zwrotem kosztów. Dzięki zróżnicowanym programom, którymi dysponują urządzenia Electrolux dajemy Państwu możliwość kontroli i niezwykłej elastyczności w zakresie procesu prania. Dzięki temu będziecie Państwo w stanie dokładnie zdefiniować koszty związane z każdym użyciem maszyny.

 

Przyjazny lokal

 

Podstawą stworzenia przyjemnego lokalu, gdzie Twój klient będzie czuł się wygodnie, jest jego wyposażenie. Klient powinien ufać Tobie oraz Twoim bezpiecznym i łatwym w użyciu urządzeniom.

 

Dbałość o środowisko

 

Nasze urządzenia pralnicze skonstruowane są tak, aby w jak największym stopniu zminimalizować zużycie wody, pobór energii oraz detergentów przy jednoczesnym zminimalizowaniu kosztów użytkowania urządzenia. Wiąże się to z naszą dbałością o środowisko naturalne jak i Państwa oszczędności. Electrolux zapewnia najbardziej oszczędne na rynku pralki na żetony lub monety oraz suszarki bębnowe, które oprócz użycia żetonów lub monet mogą pracować podłączone do centralnego systemu płatności.

 

Nowoczesna pralnia, to więcej niż tylko wyposażenie.

 


Łatwość obsługi, niskie koszty eksploatacji, niezależność, oraz oszczędność czasu.

Zaoferowanie mieszkańcom dostępu do lokalnych pralni, w sposób bezpośredni przyczynia się do wzrostu jakości życia mieszkańców, pozwalając na oszczędność miejsca i pieniędzy w mieszkaniach i domach.

 

Sto lat doświadczenia

 

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu pomożemy Państwu zrealizować pomysły i umożliwić dostęp wszystkim mieszkańcom do pralni, która sprosta potrzebom każdego lokatora w stu procentach. Nasi profesjonalni pracownicy pomogą Państwu zaplanować i wybrać odpowiedni zestaw urządzeń.

 

Oszczędności

 

Już na samym początku, korzystając z naszych najnowocześniejszych urządzeń, zauważą Państwo znaczny spadek zużycia wody i energii. Kładziemy także duży nacisk na ochronę środowiska, co przyczyni się do wzrostu zadowolenia okolicznych mieszkańców.

 

Nowe pralnico-wirówki oraz suszarki bębnowe na żetony

 

Na początkui 2012 roku Electrolux Laundry Systems zaprezentowało zupełnie nowe, profesjonalne urządzenia pralnicze służące przedewszystkim jako wyposażenie pralni samoobługowych. Zastapiły one bardzo popularne w Polsce oraz w całej Europie pralki na żetony starszej generacji. Jest to najbardziej zyskowne oraz żywotne, kompaktowe rozwiązanie pralnicze jakie kiedykolwiek zostało stworzone. Nowe urządzenia W555H oraz T5130 posiadają cechy, dzieki którym pozostawiają w tyle całą konkurencję. Najnowsza pralnico-wirówka W555H oraz suszarka bębnowa T5130, potrafią wytrzymać ponad dwukrotną liczbę cyklów pracy niż urządzenia innych producentów dostępnych na rynku. Podczas gdy większość dostępnych urządzeń wytrzymuje od 2.000 do 15.000 cyklów, W555H oraz T5130, dzięki specjalnej, trwałej konstrukcji osiągają żywotność 30.000 cyklów pracy.

 

Poniżej znajdują się odnośniki do najlepszych na rynku pralnic oraz suszarek na żetony lub monety:

 

Pralnico-wirówka W555H

Suszarka bębnowa T5130

 

Znajdują one zastosowanie w w pralniach samoobsługowych, pralniach w akademikach, campingach, hostelach itp.