WYPOSAŻENIE PRALNI - MASZYNY PRALNICZE - PRALKI PRZEMYSŁOWE - ELECTROLUX

Inteligentny System Kontroli Detergentów DMIS

 

DMIS – To Inteligentny System Kontroli Detergentów. Dostępny jest dla pralnico-wirówek wyposażonych w sterowniki Clarus Control oraz Compass Control.


DMIS to optymalne rozwiązanie dla wszystkich inteligentnych systemów dozowania, pozwalające na zbieranie informacji przekazywanych przez pralnico-wirówkę. Wszelkie dane dotyczące poboru i zużycia detergentów zazwyczaj dostępne są tylko dla pralnico-wirówki, natomiast dzięki DMIS informacje te są dostępne dla wszystkich użytkowników. Stwarza to możliwości zoptymalizowania zużycia detergentów oraz obniżenia kosztów prania. Jest to rozwiązanie przyjazne dla środowiska, pozwala na precyzyjne ustawienie dozowania wody oraz detergentów.


DMIS został zaprojektowany w ten sposób, aby zapewnić predefiniowaną drogę komunikacji z pralnico-wirówką. W związku z tym istotne jest aby inteligentny system dozowania był odpowiednio dostosowany do maszyny (programowo oraz sprzętowo). Większość dostawców detergentów oferuje tego typu systemy. 


DMIS może pracować jako osobny system lub sieciowo w zależności od elektrycznego interfejsu inteligentnego systemu dozowania detergentów.


DMIS pozwala na użycie sygnałów, które zazwyczaj (standardowa konfiguracja maszyny) odbierane i przekazywane są tylko przez dodatkowe płytki wyjścia/wejścia.

 

Pobierz kartę katalogową