WYPOSAŻENIE PRALNI - MASZYNY PRALNICZE - PRALKI PRZEMYSŁOWE - ELECTROLUX

Aktualności

wiecej
wiecej
wiecej
wiecej
wiecej

Jako ogólnopolski lider we wprowadzaniu nowych technologii pralniczych: Electrolux Lagoon, mamy zaszczyt zaprezentować Państwu kolejne nowo powstałe pralnie. Na mapie naszych realizacji znalazły się nowoczesne salony w Krotoszynie i Gdańsku (Kowale) otwarte w styczniu 2013 r. oraz najnowsze realizacje w Ostródzie i Ostrowie Wlkp. W trakcie realizacji są salony Lagoon w Strzelcach Opolskich, Krośnie i Warszawie.

wiecej

W dniach 3-5 października 2012 w Warszawie odbyły się targi WorldHotel poświęcone wyposażeniu obiektów hotelowych. Zaprosiliśmy Państwa na nasze stoisko, a w szczególności do zapoznania się z w pełni działającym systemem delikatnego czyszczenia odzieży Electrolux Lagoon! Stoisko nr 22.

wiecej

W dniach 8-11 maja 2012 w Amsterdamie odbywają się targi ISSA Interclean poświęcone utrzymaniu czystości. Zapraszamy na stoisko Electrolux (Hala 11, stoisko 709).

wiecej

W dniach 4-9 maja 2012 odbywają się we Frankfurcie (Niemcy) targi Texcare. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Electrolux (Hala 8, stoisko B18). Jak zwykle Electrolux zaskakuje swoim stoiskiem wystawiając tym razem m.in. w pełni działający system wodnego czyszczenia Lagoon. Każdy, kto wydrukuje ten kupon może za 1 euro oddać do czyszczenia np. swoją ulubioną marynarkę. Całość zebranych w ten sposób pieniędzy zostanie przekazana organizacji ochrony środowiska WWF.

wiecej

W targach wzięło udział kilkudziesięciu wystawców, w tym autoryzowany importer i dystrybutor profesjonalnych maszyn pralniczych i gastronomicznych Electrolux - Skantrade sp. z o.o. Na naszym stoisku dumnie prezentowały się maszyny pralnicze Electrolux generacji 4000. Oprócz pralnico-wirówki wysokoobrotowej i suszarki bębnowej, odwiedzający targi mieli także okazję zobaczyć magiel nieckowy z serii IB...

wiecej